AVALEHT
SISUKAART
PRINDI
KONTAKT
 

Müügitingimused

 

KEHTIVUS

Käesolevad müügitingimused (Tingimused) kehtivad OÜ Artiston’i poolt hallatavas veebikeskkonnas www.joulupuud.ee asetsevas e-poest tellitud toodete (Kaup) ostu-müügilepingule (Leping). Leping sõlmitakse OÜ Artiston’i ja Kaupa telliva Eestis elukoha aadressi omava füüsilise isiku või Eestis asukoha aadressi omava juriidilise isiku (Tellija) vahel vastavalt Tingimustele. OÜ Artiston’i e-poest on võimalik kaupu tellida vaid Eesti siseselt. Tingimustele ja Lepingule kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust.

 

Tellija poolt e-poodi sisestatud tellimus (Tellimus) loetakse üldjuhul sooviks sõlmida tellitud Kauba ostu-müügileping. Leping loetakse sõlmituks, kui Tellija on tasunud kauba eest ettemaksu ning OÜ Artiston on asunud Tellimust täitma.

 

LEPINGU TÄITMISE TÄHTAEG JA KORD

OÜ Artiston asub Tellimust täitma koheselt, kui Tellija on tasunud kauba eest ettemaksu. Juhul kui Tellija on tellinud kauba toimetamise soovitud aadressile, toimetab OÜ Artiston tellitud kauba tellimuse vormistamisel Tellija poolt märgitud aadressile (kasutades vajadusel transpordiettevõtete teenust) kuni 4 tööpäeva jooksul alates ettemaksu laekumisest OÜ Artiston pangaarvele.

 

Juhul kui Tellija tuleb kaubale ise järele lepitakse OÜ Artiston’i esindaja ja Tellija vahel kokku täpne kauba kättesaamise aeg (Kauba kättesaamise aadress on Tellijal võimalik valida Tellimuse vormistamisel).

 

Juhul kui Tellija on tellinud kauba äraviimise OÜ Artiston’i poolt (Tellimuse vormistamisel on võimalik Tallinnas ja Tartus tellida kauba äraviimine ajavahemikul 03.11.2011 – 09.11.2011 või 10.01.2011 – 16.11.2011) lepitakse täpne kauba äraviimise aeg kokku OÜ Artiston’i esindaja ja Tellija vahel.

 

KAUBA HIND JA TASUMINE

OÜ Artiston’i e-poes olevad hinnad sisaldavad kehtivat käibemaksu. OÜ Artiston’il on õigus korrigeerida kaupade hindasid. Kaupade hindu ei ole võimalik tagasiulatuvalt muuta Tellimustes, mille osas Tellija on teinud vähemalt 50%-lise ettemaksu.

 

Kauba eest on võimalik tasuda pangalingi vahendusel või ülekandega. Kauba eest saab tasuda 100%-lise või 50%-lise ettemaksuga. 100% tootehinna tasumine ettemaksuna on soovituslik. Juhul kui Tellija sooritab 50%-lise ettemaksu, tuleb ülejäänud 50% Kauba maksumusest tasuda Kauba kättesaamisel transporditeenuse osutajale sularahas. Kuni Kauba eest täieliku tasumiseni on Kaup OÜ Artiston’i omand.

 

Arve Kauba eest toimetatakse Tellijani peale kauba eest täielikku tasumist.

Juhul kui Tellija ei ole ettemaksuarvet tasunud 3 tööpäeva jooksul alates arve väljastamisest tühistatakse ettemaksuarve ja Tellimus.

 

 

LEPINGUST TAGANEMINE NING KAUPADE VAHETAMINE

Tellijal on õigus tagastada 14 päeva jooksul kõiki Kaupu ja vahetada oluliste puudustega (praak) Kaupu vastavalt allpool kirjeldatud korrale ja tingimustele. Tagastada ega vahetada ei saa eritellimuse alusel tellitud Kaupu ning riknenud või kasutamistähtaja ületanud Kaupu.

 

Tellijal on õigus taganeda Tellimuse alusel sõlmitud Lepingust ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates tellitud Kauba üleandmisest Tellijale. Kaup peab olema originaalpakendis, markeeringutega, terve ja kasutamata. Tagastatavate kaupade juurde tuleb lisada Kauba eest tasumist tõendavad maksekorraldused, ostuarved, Kaubaga seotud muud dokumendid (kasutamisjuhis jne).

 

Tagastamisega seotud kulud kannab Tellija. OÜ Artiston tagastab Tellijale Kauba eest tasutud hinna Tellija pangaarvele hiljemalt 30 päeva jooksul alates tagastatava Kauba laekumisest OÜ Artiston’ile. Transporditasu tagastamisele ei kuulu.

 

OÜ Artiston’i e-poest tellitud Kaupade garantiitingimused annab vastava Kauba tootja ja need on kirjas Kauba pakendil või eraldi lehel Kauba juures. Kui eelpool toodud viisil ei ole garantiitingimusi edastatud või garantiitingimused ei vasta seadusele, kehtivad seadusega vastavale kaubale sätestatud garantiitingimused.

 

Garantiist tulenevat nõuet saab OÜ Artiston’ile esitada ainult koos Kauba eest tasumist tõendavate maksekorralduste, ostuarvete ning vabas vormis kirjeldusega kauba defektist. Tellijal on õigus oluliste puudustega Kaupa vahetada garantiiajal. Kaup peab olema originaalpakendis, markeeringutega ja kasutamata. Garantii korras Kauba vahetamisega seotud kulud kannab OÜ Artiston.

 

OÜ Artistonil on õigus Tellimuse alusel sõlmitud Lepingust taganeda juhul kui:

·         Tellija ei ole ettemaksuarvet tasunud 3 tööpäeva jooksul alates arve väljastamisest.

·         Tellitud kaupa ei ole mistahes põhjusel võimalik tarnida. Sel juhul saadab OÜ Artiston Tellija poolt sisestatud e-maili aadressile vastavasisulise e-kirja ja tagastab 30 päeva jooksul Tellja poolt tehtud makse.

 

TELLIJATE POOLT SISESTATUD ANDMETE KASUTAMINE

OÜ Artistonil on õigus vajadusel avaldada Tellijate andmeid Tellimuse täitmiseks kolmandatele isikutele. OÜ Artiston’il on õigus kasutada Tellijate andmeid oma tooteid ja teenuseid kajastava info edastamiseks Tellijale, kui Tellija on selleks nõusoleku andnud. Tellijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik Lepingu täitmiseks.

 

 

KONTAKTANDMED

OÜ Artiston

Töökoja tee 6, Laekvere alevik, Lääne-Virumaa, 46501

reg. nr. 10242514

KMKR nr. EE 100038707

www.artiston.ee

www.joulupuud.ee

Esindaja: Risto Sirgmets

Telefon +372 5259499

e-mail: risto@artiston.ee

 

Küsi infot

Teie nimi:
E-posti aadress:
Telefon:
Teade:Jõulukuused ja nulud Artiston OÜ · mob.: +372 52 59 499; +372 52 21 804 · www.joulupuud.ee · www.artiston.ee